Бердичів

міська рада

Виконком Бердичівської міськради звертається щодо відновлення переходу на залізничному переїзді у районі «Прогресу»

перехід

Посприяти у вирішенні питання щодо відновлення функціонування залізничного переїзду на 28 км пк3 у районі заводу «Прогрес» в межах ст. Бердичів – із таким листом звернувся виконавчий комітет Бердичівської міської ради до Укрзалізниці, а також до народного депутата України Богдана Кицака та голови Житомирської ОДА Віталія Бунечка.

На сьогоднішній день, наголошується у листі, ця проблема стоїть як ніколи гостро. Перехід було демонтовано 17.09.2021 року, що спричинило ще більш аварійну ситуацію. Адже майже 20-тисячне населення мікрорайону, яке знаходиться за лінією залізничної колії, залишилося фактично відрізаним від основної частини міста. Не зважаючи на загрозу життю, мешканці вимушені переходити по залізничних коліях.

Також у даному мікрорайоні, нагадують у виконкомі, знаходяться стратегічно важливі підприємства: ЗАТ «Бердичівський хлібозавод», ДУ «Бердичівська виправна колонія № 70», ТОВ «Бердичівський елеватор», ДУ «Бердичівський виправний центр», ТОВ «М’ясовита», працівники яких працюють позмінно.

Тож із метою уникнення аварійних ситуацій та нещасних випадків виконавчий комітет звернувся до Укрзалізниці, Богдана Кицака та Віталія Бунечка з проханням розглянути можливість відновлення переходу для пішоходів на вищевказаному залізничному переїзді.