Бердичів

міська рада

Відбулися навчання з організації аварійно-рятувальних робіт на автошляхах в зимовий період

IMG_20210927_163145_722

На виконання розпорядження міського голови Сергія Орлюка у Бердичеві відбулися спеціальні об’єктові навчання сил цивільного захисту населення за участі міських підрозділів поліції та ДСНС, бригад Бердичівського РЕМ і КНП «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф», МКАРС, МКП «Бердичівкомунсервіс», а також представників місцевих органів управління.
За легендою навчань, у зимовий період на автошляхах міста виникла надзвичайна ситуація, спричинена погіршенням погодних умов – снігом, хуртовинами та ожеледицею. На вулиці Чуднівській внаслідок невдалого маневрування автомобіля МАЗ було заблоковано рух автотранспорту та пошкоджено опору мережі електропостачання. Один перехожий постраждав від ураження струмом. Невідкладної медичної допомоги у зв’язку з переохолодженням потребував і водій легковика, що застряг у сніговому заметі.
Під час теоретичного етапу навчань учасники обговорили порядок оповіщення під час виникнення надзвичайних ситуацій міських служб і комунальних установ, які залучаються до ліквідації наслідків. На практичному – відпрацювали дії в ході проведення аварійно-рятувальної операції.

У ході навчань було продемонстровано можливості спеціального аварійно-рятувального автомобіля, яким оснащений міський підрозділ ДСНС. Начальник 2 ДПРЗ Андрій Беглий розповів, що така техніка використовується для ліквідації наслідків ДТП. Автомобіль укомплектований сучасними гідравлічними інструментами, пневмоподушками, акумуляторним домкратом, дисковою циркулярною пилкою, ранцевим вогнегасником пінного гасіння та сучасним набором інструментів для розбивання скла.

Як зазначив, начальник відділу з питань НС та ЦЗН виконавчого комітету Бердичівської міської ради Віктор Рябушко, міські сили цивільного захисту населення показали високий рівень взаємодії, уміння швидко, злагоджено і дисципліновано реагувати на виникнення небезпеки та чітко виконувати завдання, спрямовані на її усунення.Останні новини