Бердичів

міська рада

Депутати Бердичівської міської ради готуються до проведення сесії

сесія

30 вересня 2021 року відбудеться 12 сесія Бердичівської міської ради VIII скликання. В її порядку денному – майже півсотні питань, переважна більшість яких стосується земельної сфери: продовження договорів оренди, передача земельних ділянок у постійне користування, власність та оренду фізичним і юридичним особам, надання дозволів на виготовлення документації із землеустрою тощо.

Торкнуться на сесії і об’єктів комунальної власності: затверджуватимуть їх перелік, підніматимуть питання про приватизацію та продаж на електронному аукціоні деяких із них. Окрім того, депутати схвалюватимуть інвестиційні програми МКП “Бердичівводоканал” та ТОВ “Комплекс екологічних споруд” на наступні роки, вноситимуть ряд змін та доповнень до попередніх рішень Бердичівської міської ради та її виконавчого комітету, розглядатимуть депутатські запити, затверджуватимуть статути Водоканалу та МКАРС у нових редакціях.

Роботі сесії передуватимуть засідання постійних комісій, покликані забезпечити підготовку до її проведення. Так 23 вересня працюватиме комісія з питань регламенту, правопорядку, депутатської етики, антикорупційної та інформаційної політики, 24-го – комісії з питань бюджету і соціально-економічного розвитку, а також земельних відносин, будівництва і архітектури, а 27-го – з гуманітарних питань та з питань комунальної власності, приватизації, житлово-комунального господарства, транспорту та благоустрою. Наразі, у міжсесійний період, депутати Бердичівської міської ради вивчають потреби жителів територіальної громади та проводять особисті прийоми.