Бердичів

міська рада

До Дня фізкультури центр “Спорт для всіх” влаштував спортивне свято

1

Напередодні Дня фізичної культури і спорту України на площі Центральній пройшов спортивно-масовий захід “Творимо спорт разом”. Свято відбулося за ініціативи міського центру фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх” та за підтримки відділу молоді та спорту Бердичівської міської ради.

На майданчику, що є складовою соціального проєкту “Активні парки – локації здорової України”, зібралося чимало охочих покращити свою фізичну підготовку. Нагадаємо: крім самостійних занять, у кожного з відвідувачів є можливість обрати професійні тренування. Для цього достатньо за допомоги телефону відсканувати QR-код, встановлений на території спортивної платформи, та обрати відповідну програму. Відвідування активного парку – це не лише безкоштовна можливість подбати про своє здоров’я та про зовнішній вигляд, а й безпечний та корисний варіант проведення дозвілля.

Організатори свята задоволені популярністю майданчика серед містян, адже головною метою своєї діяльності вважають збільшення кількості людей, які регулярно займаються руховою активністю.

“Робіть як ми, робіть краще за нас” – під таким гаслом спортсмени-гирьовики Житомирського військового інституту імені С. П. Корольова продемонстрували присутнім власну силу та витривалість. Із показовим номером виступили рухливі й пластичні вихованці відділення аеробіки Житомирської обласної ДЮСШ “Юність”. Координатор проекту Ліза Свідзерська провела для присутніх майстер-клас з віджимання на паралельних брусах.

Майданчик у центрі Бердичева – чудова спортивна локація, констатував у своєму виступі заступник голови Житомирської обласної державної адміністрації Юрій Оханський. Він передав містянам у подарунок спортивне спорядження і запевнив: очільники області докладатимуть максимальних зусиль, щоби такі самі локації з’явилися й в інших громадах.

За сприяння популяризації здорового способу життя Подяку Житомирської ОДА отримав Бердичівський міський голова Сергій Орлюк, а начальниця відділу молоді і спорту Бердичівської міської ради Лілія Березовенко – Грамоту обласного Департаменту культури, молоді та спорту.

Фізична культура – це перший крок до перемог та рекордів, загартованої волі та сформованого характеру, зазначив Сергій Орлюк, та побажав, аби бердичівлянам не бракувало часу і бажання на щоденні маленькі кроки у напрямку до великої мети.