Бердичів

міська рада

До уваги керівників підприємств, установ та організацій

Pls_info

Міністерством соціальної політики на виконання пункту 35 плану дій з реалізації Національної стратегії у сфері прав людини на 2021-2023 роки, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України  від 23.06.2021 № 756-р, а також з метою створення умов для виконання пункту 3.62 Генеральної угоди про регулювання основних принципів і норм реалізації соціально-економічної політики і трудових відносин в Україні на 2019-2021 роки від 14.05.2019, наказом від 09.08.2021 № 448 затверджено Методичні рекомендації щодо проведення гендерного аудиту підприємствами, установами та організаціями.

          З метою оцінювання стану забезпечення підприємствами, установами, організаціями рівних прав та можливостей жінок і чоловіків, виявлення існуючих проблем, визначення шляхів скорочення гендерної нерівності, а також підвищення обізнаності працівників щодо застосування комплексного гендерного підходу в їхній діяльності, рекомендуємо керівникам підприємств, установ та організацій незалежно від форм власності провести гендерний аудит.

          За додатковою інформацією просимо звертатися до управління сім’ї та соціального захисту населення (м. Бердичів, вул. Семенівська, 3, каб. 3. Телефон для довідок 7-40-54).

                                               Управління сім’ї та соціального захисту населення

      Бердичівської міської ради

Останні новини