Бердичів

міська рада

Керівники Житомирщини ознайомилися зі спортивними об’єктами у Бердичеві, що планують реконструювати у 2022 році

изображение_viber_2021-09-15_10-22-59-612_result

Зі спортивними об’єктами у Бердичеві, що можуть потрапити до переліку реконструйованих у рамках президентської програми «Велике будівництво», ознайомилася делегація з області у складі голови Житомирської ОДА Віталія Бунечка, його заступника Юрія Оханського, керівників профільних департаментів облдержадміністрації.

Згідно програми, у 2022-му році масштабна реконструкція стартуватиме у 18-ти спортивних інтернатах та у сотні дитячо-юнацьких спортивних шкіл України. Щодо Бердичева, то гості оглянули 5 об’єктів:

  • Бердичівський ліцей-інтернат спортивного профілю;
  • Палац Спорту;
  • Залу боксу, що на вул. Братів Міхеєвих;
  • Територію, на якій планують звести багатофункціональний спортивний комплекс ангарного типу (недобудова, що свого часу належала медичному коледжу);
  • Центральний стадіон на Прогресі (мова йде про можливу реконструкцію легкоатлетичних доріжок та трибун, облаштування нових секторів).

Легкоатлети зможуть тренуватися цілорічно, не випадаючи з тренувального процесу на період холодних місяців – таким є один з очікуваних результатів майбутніх проєктів, що їх бачать у Бердичеві. Збільшення кількості бігових доріжок дозволить приймати у місті змагання всеукраїнського рівня. В якості можливих напрямів реконструкції – оновлення існуючої бігової доріжки, облаштування сектору для стрибків у довжину, встановлення навісного даху над однією з трибун, що зробить перебування на стадіоні на порядок комфортнішим.

На базі реконструйованого Палацу Спорту одночасно зможуть займатися близько 100 осіб, планується, що за добу він зможе пропустити з півтисячі спортсменів різного віку. Враховуючи навантаження, у Палаці зможуть повноцінно працювати 20 тренерів зі своїми групами. На 1-му поверсі діятимуть секції легкої атлетики (різні види бігу та стрибків), стрітболу та великого тенісу. Поверхом вище розташуються зали важкої атлетики й настільного тенісу та тренажерна зала.

На переконання Сергія Орлюка, реконструйовані об’єкти дадуть серйозний поштовх для подальшого успішного розвитку спорту у Бердичеві спорту та виступлять ефективним стимулом для обрання здорового способу життя.