Бердичів

міська рада

Команда бердичівського спортивного ліцею-інтернату зустріла День Знань та свій 1-й День народження

IMG_20210901_125713

1-го вересня свій перший день народження відзначили у Бердичівському ліцеї-інтернаті спортивного профілю. Рівно рік тому команда БЛІСП, очолювана Ларисою Тарнопольською, здійснила старт до нових знань, а разом із тим – до нових рекордів та перемог. Перший день народження святкували на Центральному стадіоні всією освітньо-спортивною родиною – ліцеїсти, тренери-викладачі, батьки та почесні гості урочистостей.

Сьогодні їх вже 150, повідомила на зібранні директорка закладу, а позаду – 365 насичених днів праці й тренувань, 365 сходинок до спортивного Олімпу. Лариса Тарнопольська впевнена: попереду у ліцеїстів – чемпіонське майбутнє й вони гідно захищатимуть честь і славу української держави.

Тренери-наставники знайдуть підхід до своїх вихованців, ті, у свою чергу, прикладуть максимум зусиль на тренуваннях – і на всеукраїнських і міжнародних аренах розвіватимуться прапори Бердичева й України. У цьому переконаний народний депутат України Богдан Кицак. Він повідомив присутнім про те, що спільними зусиллями місцевої, обласної й державної влади вдалося досягнути гарного результату – протягом трьох років у Бердичеві зводитимуть сучасну й потужну спортивну інфраструктуру. Юним спортсменам залишатиметься лише ставити рекорди та здобувати медалі.

Навчатися оффлайн, а не дистанційно, та органічно поєднувати заняття спортом на сучасній тренувальній базі зі здобуттям якісної середньої освіти зичила учням ліцею депутатка Житомирської обласної ради Алла Мусевич. А секретар Бердичівської міської ради Богдан Коляда, у свою чергу, побажав юнацтву, насамперед, отримати справжнє задоволення від співжиття з ліцеєм, побільше змагань, витримки, наснаги, позитивних емоцій, а колективу – злагодженості, взаємної підтримки й поваги та професійних успіхів.

Команда, гаслом якої є «Будемо лідерами та спортивними переможцями», – вже сама по собі особлива, вважає голова Бердичівської міської територіальної громади Сергій Орлюк. Ці діти вже чітко розуміють, ким себе бачать, і ці діти – майбутнє Бердичева, Житомирщини, України. Закладу всього 1 рік, але Сергій Орлюк вірить, що у БЛІСП – гарне завтра. 150 юних особистостей, котрі повірили в себе, в яких повірили батьки та педагоги, – то потужна сила. Міський голова бачить ліцей найкращим закладом у найкращій країні. ..

Дзвінок сповістив про початок нового навчального року. Давши при цьому старт для підкорення нових вершин.

  

Останні новини