Бердичів

міська рада

Компанію «Три ведмеді» із 23-річчям від імені бердичівської громади привітав Сергій Орлюк

IMG_20210910_1232152_result

Міський голова Сергій Орлюк та його перший заступник Артем Азізов відвідали бердичівський завод із виробництва морозива та заморожених продуктів «Три Ведмеді» та привітали колектив компанії із 23-ю річницею від дня її заснування. Керівництву підприємства, а також інженеру з інновацій Сергію Яхненко та майстрині цеху з виробництва заморожених продуктів Жанні Щирській  вручили Грамоти Бердичівської міської ради та її виконавчого комітету.

Сергій Орлюк подякував працівникам «Трьох ведмедів» за сумлінну працю, якісну продукцію, знану по всій Україні та за її межами, створені робочі місця, вагомий внесок до міського бюджету та побажав компанії процвітання, економічного росту, нових ринків збуту.

Підприємство і надалі працюватиме на благо України та Бердичева, створюватиме їхній позитивний імідж та сприятиме соціальному розвитку, запевнив директор з виробництва Віктор Мельник.

Компанію було засновано у 1998-му році, у 2001-му – започатковано торгову марку «Три Ведмеді». З 2007-го року, після придбання цілісного майнового комплексу молокопереробного заводу та реконструкції виробничих потужностей, підприємство працює на теренах Бердичівської міської територіальної громади.