Бердичів

міська рада

Нагороди від міського голови отримав ФК “Бердичів” – володар Кубка Житомирської області з футболу

1

У Бердичеві віншували головний футбольний клуб міста – ФК «Бердичів»: святкували перемогу у Кубку Житомирщини пам’яті Героїв Небесної Сотні. Урочистості відбулися по завершенні зустрічі бердичівлян з овруцьким «Арсеналом-ДЛГ», і це додало гарного загального настрою, адже господарі відправили суперників додому з розгромним 7:0.

За всю історію свого існування – з 21 травня 1991 року – ФК “Бердичів” неодноразово тішив вболівальників перемогами. Команда завойовувала звання Чемпіона Житомирщини (2006 р), п’ять разів ставала срібним (1996, 1997, 1999, 2011, 2015 рр.) та тричі – бронзовим призером обласного чемпіонату з футболу (2005, 2012, 2016 рр.). Двічі брала участь у Всеукраїнських змаганнях: у Чемпіонаті (1996 р) та в  Кубку (2000 р) України серед колективів фізичної культури. Три рази перемагала в обласному Кубку (2000, 2020, 2021 рр.)…

ФК “Бердичів” – єдина команда області, яка змагалася в усіх чемпіонатах і кубках Житомирщини з футболу за часи незалежної України. Найбільше м’ячів в її складі забив Ігор Шумило, найбільше матчів провів нинішній головний тренер Ігор Зеленцов.

У різний час за клуб грали футболісти з Києва, Вінниці, Полонного, Мирополя, Романова та Житомира, а також четверо легіонерів з африканського Камеруну.

Фінансується ФК “Бердичів” переважно з бюджету міста, має підтримку міського голови, депутатського корпусу та спонсорів: Валентина Пілецького, Ігоря Дробиша, Андрія Савчука, Сергія Макаренка, Олександра Іващенка, Володимира Красовського, Олександра Подгорчука, Костянтина Нестерчука, інших небайдужих бердичівлян. Головою правління та головним меценатом клубу є Дмитро Шкляєв.

З перемогою, отриманою в чесній і справедливій спортивній боротьбі, поздоровив футболістів, тренерів та керівництво ФК “Бердичів” очільник міста Сергій Орлюк. Від імені громади міський голова відзначив гравців Олексія Сінька, Олександра Єлісеєва, Дениса Павловського, Андрія Романюка – футболістів, котрі у фінальній грі поцілили у ворота суперника, а також воротаря Вадима Зорніка. Цінні подарунки за вагомий внесок у здобутки команди, копітку працю на результат та популяризацію футболу на Бердичівщині отримали головний тренер Ігор Зеленцов та голова правління Дмитро Шкляєв.

Не забув міський голова і про тих, хто вірно й гаряче підтримує улюблену команду не лише в домашніх матчах, а й супроводжує на всіх виїзних іграх. Щоби бердичівських вболівальників було добре чути на усіх стадіонах, Євгену Погорєлову, лідеру фан-клубу ФК “Бердичів”, Сергій Орлюк вручив барабан.

Окрім того, з нагоди перемоги у Кубку Житомирської області ФК “Бердичів” отримає від міста додаткову підтримку на свій розвиток.

Останні новини