Бердичів

міська рада

Особистий прийом мешканців громади провів міський голова Сергій Орлюк

IMG_20210908_101927_result-1

Кваліфіковані роз’яснення, правову допомогу, вирішення наболілих проблем, що знаходяться у межах компетенції місцевої влади, отримали громадяни, котрі записалися на черговий особистий прийом до Бердичівського міського голови Сергія Орлюка.
Питання, що їх піднімали містяни, стосувалися озеленення міста, працевлаштування, виділення приміщень під діяльність громадських організацій, відключення газу, приватизації земельних ділянок та нерухомості.

Через страх за власне життя звернулася до міського голови 80-річна пенсіонерка. Зі слів жінки, на сусідському подвір’ї, буквально у кількох метрах від її будинку, розташовано старе аварійне дерево. Горіх може впасти будь-якої миті, бідкається пенсіонерка, а його власники зрізати дерево відмовляються – не мають фінансової можливості. Сергій Орлюк інформував: якщо господарі не проти, муніципальна інспекція, створена при міській раді, проведе обстеження та надасть необхідну допомогу для усунення загрози.

Поскаржився на небезпечне сусідство і бердичівлянин, котрий живе поруч із новобудовою. Зі слів чоловіка, електричні дроти, нещодавно прокладені забудовником, знаходяться за метр від його вікна, тоді коли, згідно чинного законодавства, відстань між лінією електропередач та найближчим житловим будинком має бути, як мінімум, вдвічі більшою. Звернення до поліції та Держенергонагляду, стверджує, не дали жодного результату. Із метою створення робочої групи, яка дала би правову оцінку ситуації та розробила б шляхи розв’язання проблеми, міський голова доручив юристам детально вивчити всі пов’язані із цим питанням документи.

Переселенці, яка самостійно виховує двох неповнолітніх дітей і не має власного житла, міський голова роз’яснив порядок постановки на квартирну чергу, що здійснюється у Центрі надання адміністративних послуг. Окрім того, допоміг розібратися у питаннях прописки та приватизації землі під будинком, що знаходиться у спільній сумісній власності, а також проінформував на рахунок харчування дитини у школі та щодо кронування дерев.