Бердичів

міська рада

Перші командні місця на обласному чемпіонаті з важкої атлетики посіли бердичівляни

IMG-8d204e3ec4911be9dd55975b738f7937-V2

У міському Палаці спорту відбувся чемпіонат Житомирської області з важкої атлетики серед хлопців та дівчат до 13 років. Змагання пройшли за підтримки Бердичівського міського голови Сергія Орлюка та голови Громадської ради при Бердичівському міському голові Олега Пишняка. Участь у них взяли 5 команд – Бердичівської та Баранівської ДЮСШ, Ярунської ОТГ та дві команди з Новоград-Волинського.

Близько 100 юних спортсменів виборювали перемогу, виконуючи силові вправи зі штангою – ривок та поштовх. Їхні уміння оцінювала суддівська колегія у складі головного судді змагань Людмили Гвіздон, судді національної категорії Василя Мельника, а також засновника та першого президента Федерації важкої атлетики Житомирської області Валерія Постіженка.

Представники Бердичева посіли 10 перших, 6 других і 4 третіх місць, у результаті перші командні місця у першості дісталися нашим землякам.

Помічниця народного депутата України Богдана Кицака Олександра Ремінна переконана, що обласний чемпіонат не лише дозволить визначити найкращих спортсменів, а й допоможе запалити нові зірки на небосхилі важкої атлетики. А щоби нові таланти зуміли досягнути успіхів у майбутньому, місцева влада і надалі робитиме усе можливе для розвитку спорту у Бердичеві та підтримки обдарованих дітей, запевнила, у свою чергу, начальниця відділу молоді та спорту Бердичівської міської ради Лілія Березовенко.