Бердичів

міська рада

Постійні депутатські комісії закінчили роботу з підготовки до проведення чергової сесії Бердичівської міської ради

IMG_20210927_102213_result

У рамках підготовки до чергової сесії Бердичівської міської ради, пройшли засідання постійних депутатських комісій: 23 вересня – комісії з питань регламенту, правопорядку, депутатської етики, антикорупційної та інформаційної політики (голова – Віталій Березовенко), 24-го – з питань земельних відносин, будівництва та архітектури (голова – Олег Пасічник) і з питань бюджету та соціально-економічного розвитку (голова – Юрій Ніколаєнко), а 27-го – з питань комунальної власності, приватизації, житлово-комунального господарства, транспорту та благоустрою (заступник голови – Денис Моцний) і з гуманітарних питань (голова – Павло Гайдаманчук).

На засіданнях депутати ознайомилися із запропонованим порядком денним, обговорили його та заслухали доповідачів. Окрім того, розглянули додаткові питання та прийняли відповідні рішення щодо винесення їх на розгляд сесії.

Сесійне засідання Бердичівської міської ради відбудеться 30 вересня. Депутати  ухвалюватимуть близько півсотні питань, які стосуються земельної сфери, об’єктів комунальної власності, інвестиційних програм міських надавачів комунальних послуг, змін та доповнень до попередніх рішень виконавчого комітету та міськради.

Останні новини