Сергій Орлюк та бердичівська громада вітають адміністраторів ЦНАП із професійним святом

Pls_congrats

Шановні працівники Центру надання адміністративних послуг Бердичівської міської ради!

Ваша праця нелегка і відповідальна, адже ви є найголовнішим ресурсом держави у сфері надання адміністративних послуг. Саме від вашого професіоналізму, компетентності, бажання допомогти у значній мірі залежить рівень довіри громадян до влади. Ефективна діяльність кожного адміністратора ЦНАП наближає українське суспільство до європейського і світового рівня надання адмінпослуг, прозорості та неупередженості управлінських рішень, встановлення ефективної комунікації між громадою та органами місцевого самоврядування.
Тож від себе особисто та від усієї Бердичівської міської територіальної громади сердечно вітаю вас із 9-ю річницею прийняття Закону України «Про адміністративні послуги» та з вашим професійним святом!
Зичу міцного здоров’я, професійних злетів, творчого й креативного підходу до роботи, вдячних відвідувачів, миру, добробуту, Божої ласки.

Із повагою – голова Бердичівської територіальної громади Сергій ОРЛЮК