Бердичів

міська рада

Туристично-інформаційний центр відкрито у приміщенні виконавчого комітету

IMG_20210927_101756

На першому поверсі виконавчого комітету запрацював туристично-інформаційний центр (ТІЦ), заклад урочисто відкрили у День туризму. Місто кохання й натхнення, місто-фортеця, місто-монастир, місто Бальзака, Шолом-Алейхема, Конрада, Горенштейна, Нестайка, Лонського, місто, якому є що розповісти про себе та про своїх людей: сьогодні Бердичів, славний своєю історико-культурною спадщиною, завдяки небайдужим сучасникам має унікальні можливості для розвитку, зазначили на урочистому відкритті. У тому числі й для розвитку туризму.

Існування подібних центрів – звична практика для Європи: у тамтешніх фахівців кожен охочий може отримати усю необхідну інформацію та матеріали про місто, його туристичні принади, замовити екскурсії, дізнатися про актуальні події та мистецькі заходи, а також про те, де зупинитися, де поїсти, чим дістатися до місця, що цікавить.

Наразі фахівцями Центру розроблено 10 туристичних маршрутів, інформували на відкритті:

  • Бердичів – місто українське;
  • Бердичів історичний;
  • Бердичів релігійний;
  • Бердичів єврейський;
  • Бердичів католицький;
  • Бердичів промисловий;
  • Бердичів – місто військової слави;
  • Бердичів освітянський;
  • Бердичів культурний;
  • Бердичів – місто кохання.

Біля 15-ти пам’яток історії, культури й архітектури встановлено інформаційно-туристичні стенди, створено інтернет-сторінку з детальною інформацією про туристичні цікавинки, маршрути, готелі заклади харчування тощо. Заклад працюватиме без вихідних, його працівники готові інформувати гостей про Бердичів українською, польською та англійською мовами.

Із початком роботи ТІЦ присутніх на відкритті привітав міський голова Сергій Орлюк. Бердичів багатий на туристичні магніти, констатував, але особисто він бачить місто єдиним, цільним туристичним магнітом. Бердичів має притягувати своєю історією, своєю культурою, має притягувати бердичівлянами – колоритними, доброзичливими, толерантними, щирими й гостинними. Місто відкрите для інновацій, креативу, цікавих пропозицій, відкрите для спілкування та співпраці.

Відкриття ТІЦ у Бердичеві покликано акумулювати зусилля усіх причетних до міста задля подальшого розвитку туризму, зазначили на заході. У центрі розраховують на розуміння й підтримку з боку представників бізнесу, промисловців, освітян, усіх, в чиєму серці є місце для Бердичева. Усі разом вони неодмінно досягнуть мети, демонструючи потужний потенціал прекрасного міста та його людей.  

І, власне, вже демонструють: цього самого дня у Житомирі науковий співробітник бердичівського Музею історії Наталія Захарчук презентувала туристичні магніти Бердичева. Представлення було здійснено у форматі “вільного мікрофону” на туристичному фестивалі “Мандруй Житомирщиною”.

Останні новини