Бердичів

міська рада

Ювілейні медалі «30 років Незалежності України» вручив українським волонтерам міський голова Сергій Орлюк

IMG_20210911_1514592_result

У дитячому закладі оздоровлення та відпочинку «Соколятко» Бердичівської міської ради відбувся ІІІ з’їзд волонтерів з різних регіонів України, організований Бердичівським благодійним фондом «Оберіг-26» (директорка – Ірина Піскун) та міською благодійною організацією «Відкрите серце» (керівник – Петро Залізний). Півсотні учасників волонтерського руху, які прибули на зустріч з соратниками, мали можливість поспілкуватися, поділитися своїми здобутками і напрацюваннями, обговорити методи роботи та плани на майбутнє.

За добрі та чуйні серця, активну громадянську позицію, самовіддану працю на благо держави і суспільства подякував присутнім міський голова Бердичева Сергій Орлюк. Волонтери, зазначив, це люди, які у 2014 році підняли на своїх плечах українську армію і продовжують робити це й досі: їздять на передову, передають бійцям медикаменти, запчастини, продукти харчування, збирають і перераховують кошти на військове оснащення, займаються лікуванням та реабілітацією учасників бойових дій.

Від імені мешканців бердичівської громади очільник міста вручив учасникам зустрічі знак народної пошани – ювілейну медаль «30 років Незалежності України».