Громадські слухання щодо врахування пропозицій громадськості

Pls_info

28.10.2021 о 15.00 в актовому залі виконавчого комітету міської ради за адресою: м. Бердичів, пл. Центральна, 1, відбудуться громадські слухання по врахуванню пропозицій громадськості щодо розроблення Детального плану території по вулиці Генерала Луппова в м. Бердичеві, з метою уточнення в більш крупному масштабі положень генерального плану міста та зонінгу, встановлення червоних ліній та ліній регулювання забудови,  а також: для визначення можливості реконструкцій нерухомості, що знаходиться у приватній власності, деталізації і уточнення схеми планування міської території, визначення всіх планувальних обмежень використання території згідно з державними будівельними та санітарно-гігієнічними нормами.

Управління містобудування, архітектури

та земельних відносин Бердичівської міської ради