Засідання виконавчого комітету Бердичівської міської ради

Placeholders_1

­­­28 вересня 2021 року о 10.00  год. в актовій залі приміщення виконкому (пл. Центральна,1, ІІ поверх) відбудеться засідання виконавчого комітету Бердичівської міської ради.

На розгляд виносяться наступні проекти рішень виконавчого комітету:

1. Про виконання заходів з підготовки господарства Бердичівської міської територіальної громади до роботи в осінньо-зимовий період та початок опалювального періоду 2021-2022 років.
  2. Про затвердження протоколу засідання комісії та надання адресної грошової допомоги громадянам Бердичівської міської територіальної громади.
  3. Про внесення змін у додаток до рішення виконавчого комітету від 12.12.2013 №515 «Про затвердження списків для безкоштовного забезпечення продуктами дитячого харчування».
  4. Про передачу матеріальних цінностей.
  5. Про надання земельним ділянкам статусу «вимушеної невідповідності вимогам Зонінгу».
  6. Про відзначення 01 жовтня Міжнародного дня громадян похилого віку до Дня ветерана.
  7. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 19.01.2012 №29 «Про оформлення права приватної власності фізичній особі на житловий будинок по вул. Щорса, 19».
  8. Про надання дозволу на реконструкцію.
  9.  Про надання дозволу на об’єднання квартир та присвоєння поштової адреси.
  10.  Про надання одноразової грошової допомоги до Дня захисника України.
  11.  Про припинення діяльності прийомної сім’ї.
  12.  Про надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування, встановлення піклування та призначення піклувальника.
  13.  Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 23.04.2021 №115 «Про затвердження тарифів на платні послуги з медичного обслуговування».
  14.  Про затвердження актів комісії з обстеження зелених насаджень.
  15. Про надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування, встановлення опіки та призначення опікуна.
  16.  Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Бердичівської міської ради від 13.07.2020  №140 «Про міську координаційну раду з питань національно-патріотичного виховання».
  17.  Про затвердження висновку міської служби у справах дітей про підтвердження місця проживання дитини для її тимчасового виїзду за межі України.
  18. Про встановлення інформаційних туристичних вуличних стендів з металу.
  19.  Про план роботи виконавчого комітету на IV квартал 2021 року.
  20.  Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 25.12.2008 №844 «Про створення комісії з питань передачі в господарське відання нежитлової будівлі».

Загальний відділ