Проведення конкурсного відбору

Competition

про проведення конкурсного відбору на посаду

директора КОМУНАЛЬНОЇ УСТАНОВИ «БЕРДИЧІВСЬКИЙ ІНКЛЮЗИВНО-РЕСУРНИЙ ЦЕНТР» БЕРДИЧІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Повне найменуванняКомунальна установа «Бердичівський інклюзивно-ресурсний центр» Бердичівської міської ради
Юридична адреса13300 Україна, Житомирська область, м. Бердичів, вул. Генерала Луппова, 14
Кваліфікаційні вимоги до директораНа посаду Центру призначаються педагогічні працівники, які мають вищу освіту ступеня магістра  за спеціальністю «Спеціальна освіта» («Корекційна освіта», «Дефектологія») або «Психологія» («Практична психологія») та стаж роботи не менше п’яти років за фахом
Умови призначенняДиректор призначається на посаду строком на шість років на конкурсній основі шляхом укладення контракту
Перелік документів, які необхідно подати для участі в конкурсному відборі    копію паспорта громадянина України; письмову заяву про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів для зайняття посади директора КУ «Бердичівський ІРЦ»;копію (копії) документа (документів) про вищу освіту ступеня магістра магістра  за спеціальністю «Спеціальна освіта» («Корекційна освіта», «Дефектологія») або «Психологія» («Практична психологія»);особистий листок  з обліку кадрів, фото 3х4, автобіографію або резюме (за вибором учасника конкурсу);копії документів, що підвереджують педагогічні звання  та кваліфікаційну категорію (за наявності);результати звітування про свою діяльність перед колективом, громадськістю (для осіб, які обіймали посади керівників закладів освіти);копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж роботи за фахом не менше п’яти років на момент їх подання;копію особової медичної книжки;копію довідки психоневрологічного диспансеру;копію атестаційного листа, у разі його наявності;письмову заяву про згоду на збір та обробку персональних даних;мотиваційний лист, складений у довільній формі;перспективний план розвитку центру на 3 роки; Особа може подати інші документи, які підтверджуватимуть її професійні і моральні якості. Особа з інвалідністю, яка бажає взяти участь в конкурсі та потребує у зв’язку з цим розумного пристосування, у поданій заяві зазначає необхідні модифікації й адаптації з метою забезпечення її прав нарівні з іншими особами.
Поштова адреса управління освіти і наукиПлоща Центральна, 1, м. Бердичів, Житомирської області, 13300.
Електронна адреса управління освіти і наукиeduc@berdychiv-rada.gov.ua
Посадові обов’язкиПосадова інструкція директора інклюзивно-ресурсного центру
Термін та місце подання документів, етапи проведення конкурсного відборуДокументи приймаються Осадчук Тетяною у кабінеті    № 59 управління освіти і науки Бердичівської міської ради (контактний телефон 4-14-81, 0970115716) з 15 вересня 2021  до 17 год. 30 хв. 18 жовтня 2021 року. Документи, подані в останній день після закінчення робочого часу, не розглядаються.По завершенню строку прийому документів конкурсна комісія протягом 5-ти робочих днів з дня завершення строку їх подання :перевіряє подані документі на відповідність установлених чинним законодавством вимогам;приймає рішення щодо допуску претендентів до участі у конкурсі, беручи до уваги повноту документів, необхідних для участі у конкурсі відповідно вимог чинного законодавства, та дотримання строку їх подачі; Допуск або відмова особам, які подали документи, доводиться до їх відома під особистий підпис секретарем комісії не пізніше 3-х робочих днів після прийняття рішення.  Письмове тестування на знання антикорупційного законодавства України та нормативних актів у сфері освіти дітей з особливими освітніми потребами, знання основ спеціальної педагогіки, знання основ управління закладом освіти та визначення його результатів (Буде повідомлено додатково). Іспит у формі письмового практичного завдання (вирішення ситуаційного завдання) проводиться з  метою об’єктивного з’ясування спроможності кандидатів використовувати свої знання, досвід під час використання посадових обов’язків, а також з метою комплексної перевірки кандидатів на відповідність кваліфікаційній характеристиці, оцінки комунікаційних якостей та визначення його результатів (Буде повідомлено додатково).Публічна та відкрита презентація перспективного плану розвитку закладу освіти на 3 роки та надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії щодо проведеної презентації  та визначення її результатів (Буде повідомлено додатково).Визначення переможця конкурсу та другого в рейтингу(Буде повідомлено додатково).Оприлюднення результатів конкурсу на офіційному веб-сайті міста  та направлення управлінню освіти і науки рекомендацій щодо кандидатури для призначення на посаду директора КУ «Бердичівський ІРЦ» не пізніше ніж наступного робочого дня після визначення переможця.Призначення на посаду директора КЗ «Бердичівський ІРЦ» здійснює управління освіти і науки Бердичівської міської ради  не раніше ніж через 5 робочих днів та не пізніше ніж через 10 робочих днів з дати отримання рішення конкурсної комісії  та за погодженням з міським головою та департаментом освіти і науки Житомирської обласної державної адміністрації кандидатури  на посаду директора КУ «Бердичівський ІРЦ» Бердичівської міської ради (призначення здійснюється на шість років) та укладає контракт з дотриманням вимог законодавства про працю.
Прізвище, ім’я та по батькові, номер телефону, адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію про проведення конкурсного відборуОСАДЧУК Тетяна, головний спеціаліст управління освіти і науки Бердичівської міської ради (04143) 4-14-81 osadchuk_berd@ukr.net