Процес термомодернізації школи №1 проконтролював Сергій Орлюк

IMG_20210907_114727

Міський голова Сергій Орлюк перевірив хід виконання робіт із термомодернізації Бердичівської СЗОШ №1 ім. Т. Шевченка. Незабаром навчальний заклад постане перед бердичівлянами з оновленим фасадом.

Від початку свого існування 1-ша школа розташовувалася в іншому приміщенні, а у 1965 році переїхала до щойно зведеної новобудови, розташованої на тодішній вул. К. Лібкнехта. Нині кількість учнів, які здобувають тут загальну середню освіту, становить 784.

У 2018 році місто профінансувало капітальний ремонт шкільної спортзали. Тепер за рахунок державних коштів модернізують та утеплюють фасад. Загальна вартість запланованих робіт становить понад 21 млн. грн. Майже половину – 10 млн. грн. – громаді вже виділили, решта суми повинна надійти дещо пізніше. Місцева влада провела тендер, здійснила всі необхідні закупівлі і роботи почалися.

Створення достойних та комфортних умов для юних здобувачів освіти, переконаний Сергій Орлюк є першочерговим завданням для територіальної громади, адже за молодим поколінням – майбутнє України.