1 жовтня у Бердичеві відзначатимуть Міжнародний день громадян похилого віку та День ветерана

1-19

На засіданні виконавчого комітету Бердичівської міської ради було прийнято проєкт рішення “Про відзначення 1 жовтня Міжнародного дня громадян похилого віку та Дня ветерана”. Ним передбачено низку заходів, що пройдуть у Бердичівській міській територіальній громаді з метою забезпечення всенародного вшанування та поліпшення соціального захисту літніх людей та ветеранів війни і праці, посилення уваги суспільства до їхніх потреб.
У місцевому геріатричному пансіонаті та у госпіталі ветеранів війни відбудуться урочистості і концертно-розважальні програми за участі творчих колективів міста. У цих закладах, а також у КУ Центрі надання соціальних послуг в рамках “Днів відкритих дверей” відвідувачів проконсультують з питань соціального захисту, пенсійного забезпечення, надання пільг, житлових субсидій та компенсацій. Підопічним відділення соціальної допомоги вдома “Центру надання соціальних послуг” безкоштовно передадуть продукти харчування. У дошкільних, шкільних та вищих навчальних закладах бердичівської громади відбудуться тематичні зустрічі “Діалог поколінь”.