Бердичів

міська рада

Бердичівські військовослужбовці приймали вітання до Дня захисників та захисниць України (ФОТО)

изображение_viber_2021-10-14_13-57-41-267

Голова Бердичівської територіальної громади Сергій Орлюк, народний депутат України Богдан Кицак, депутатка Житомирської обласної ради Алла Мусевич, секретар Бердичівської міської ради Богдан Коляда, керівники бердичівської громади та Бердичівського району привітали військовослужбовців і працівників частин, що дислокуються у Бердичеві з Днем захисників і захисниць України, святом Покрови та Днем українського козацтва.

Символічно, що ці дати відзначаються в один день, зазначив у своєму виступі Сергій Орлюк. День захисників і захисниць – свято особливе для України і для Бердичева зокрема, адже у місті військові завжди рахувалися як еліта, як надійний захист і потужна сила. Скільки побачено, відчуто, пережито цими чоловіками й жінками, скільки болі живе в їхніх серцях через втрати побратимів, скільки любові до рідної Батьківщини полум’яніє у серці кожного… Так, захисники України готові віддати за неї життя – це те, що не потребує доказів, але понад усе бердичівська громада та її очільник прагнуть, аби ці герої жили – у мирній процвітаючій країні, у люблячих родинах, будучи відданими надпочесній професії військового.14 жовтня українці звертаються до Матері Божої з проханням узяти під своє покровительство воїнів, котрі боронять незалежність та суверенітет України, щоби кожен із них повернувся додому живим і неушкодженим. А тим, хто загинув, боронячи свою землю від ворога-окупанта, – вічна пам’ять…

Озвучені списки загиблих Героїв – це та ціна, що її Україна вимушена платити за свою волю й незалежність, зазначив у виступі Богдан Кицак. Українські вояки мужні, хоробрі й нескорені, вони є фундаментом й опорою незалежності, соборності й державності України.

Вітання та слова вдячності від імені голови Житомирської обласної ради та всього депутатського корпусу переказала військовослужбовцям Алла Мусевич. Особливо приємно, констатувала народна обраниця, що держава на законодавчому рівні визнала роль жінок у захисті суверенітету й територіальної цілісності України та подбала про належне вшанування воїнів обох статей. Захисникам і захисницям Алла Мусевич побажала козацького здоров’я, незламної волі до перемоги, сімейного затишку та Божого благословіння, а Україні – миру і процвітання.

За сумлінне виконання службових обов’язків, професіоналізм, високі показники у бойовій підготовці і вагомий внесок у справу патріотичного виховання молоді військовослужбовці в/ч А 3091, А 2772, А 1182, А 2927 та Територіального центру комплектування та соціальної підтримки були нагороджені Грамотами Бердичівської міської ради та її виконавчого комітету, а також Грамотами і Подяками голови Житомирської обласної ради.

Самі головні герої світлого жовтневого дійства – командири військових частин – кажуть: День захисників і захисниць України – це свято, що має обличчя, сотні й тисячі облич, і серед них – обличчя мужніх бердичівських чоловіків і жінок, з котрими вони разом давали бій ворогові, з котрими прощалися з тими, з ким воювали пліч-о-пліч. Їхня сила – у любові до України, її людей і до свого покликання. Їхня сила у тому, що вони чітко знають, заради чого живуть. А тому цій силі не буде кінця.