Бердичів

міська рада

Бердичів входить до “червоної” зони з 30 жовтня

IMG_20211028_092254-1

На території Бердичівської міської територіальної громади з 00 год. 00 хв. 30 жовтня 2021 року встановлюється “червоний” рівень епідемічної небезпеки поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19 та діятимуть відповідні обмежувальні протиепідемічні заходи. Таке рішення було прийнято 28 жовтня на позачерговому засіданні комісії Бердичівської МТГ з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням міського голови Сергія Орлюка.

Окрім того, на засіданні комісії з питань ТЕБ та НС ухвалили:

• продовжити державний нагляд (контроль) за дотриманням громадянами санітарного законодавства, у тому числі постанов Головного державного санітарного лікаря України;

• посилити інформаційну роботу на території Бердичівської міської територіальної громади щодо важливості дотримання визначених протиепідемічних заходів та необхідності вакцинації населення;

• інформувати суб’єкти господарювання та жителів громади щодо штрафних санкцій за порушення карантинних обмежувальних заходів, запроваджених на підставі законодавчо-правових актів України.

Текст протоколу позачергового засідання комісії Бердичівської міської територіальної громади з питань ТЕБ та НС від 28.10.2021 року буде оприлюднено на Офіційному сайті Бердичівської міської ради.