Бердичів

міська рада

Бердичів приймав Всеукраїнський турнір з баскетболу, присвячений Дню захисників та захисниць України

IMG_20211002_121451

У бердичівському Палаці спорту вітали учасників Всеукраїнського турніру з баскетболу серед юнаків 2007 р. н. і молодших, присвяченого Дню захисників та захисниць України. Спорт загартовує, виховує справжніх бійців, чемпіонів, захисників Батьківщини, і особливо приємним для організаторів – управління освіти і науки, відділу молоді та спорту, ДЮСШ ім. Лонського, батьків юних бердичівських баскетболістів – було вперше проводити подібного роду форум у себе в місті.

У часі турнір дещо співпав із Днем людей похилого віку й Днем вчителя, і саме на це, насамперед, звернув увагу учасників Бердичівський міський голова. Перші, зазначив, це ті, хто готовий ділитися величезним життєвим досвідом і мудрістю, другі – свого роду, скульптори, з-під рук яких виходять практично сформовані й самодостатні особистості. Свого часу, пригадав Сергій Орлюк, один із таких вчителів прищепив йому любов до спорту, повагу до партнерів по команді, відчуття ліктя. Звали вчителя Юрій Кузик, і через роки, вже у 2019-му, він вперше в історії Бердичева привів свою команду до перемоги у дивізіоні «Б» чемпіонату України, у 2020-21 рр. – до шістки кращих команд у дивізіоні «А». Юрій Кузик очолив команду бердичівлян і на цьому турнірі. Баскетбол чудовий тим, продовжив Сергій Орлюк, що вчить простим і водночас дуже потрібним у житті правилам: не «Я», а «команда», не «Я сильний», а «сильна команда», не «Я – переможець», а «Ми – переможці». Один, як то кажуть, у полі не воїн, не захисник, і баскетбол – саме про це.

Участь у турнірі-2021 взяли чотири команди: господарі ігор – БК «Бердичів», а також БК «Житомир», команда Київського спортивного ліцею-інтернату «Київ-Баскет» та ДЮСШ № 12 з м. Запоріжжя. Баскетбольні дуелі тривали протягом трьох днів, і за результатами виступів переможцями турніру стали кияни. Друге місце посіла команда з Запоріжжя, четверте – з Житомира. Бердичівляни стали володарями почесної «бронзи».

Останні новини