Бердичів

міська рада

Відбулася робоча зустріч між представниками управління сім’ї та соцзахисту населення та поліції

1-18

Щорічно світова спільнота з більш ніж 100 країн світу активізує свої зусилля заради об’єднуючої мети: збільшити розуміння та обізнаність про всі форми насильства, створити в конкретному регіоні соціальний простір, вільний від насильства. У період з 25 листопада по 10 грудня традиційно проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», відзначаються Європейський день боротьби з торгівлею людьми (18 жовтня), Міжнародний день боротьби з рабством (2 грудня).

З метою розробки плану заходів щодо формування у громадськості «нульової толерантності» до різних форм насильства, привернення уваги до жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок 13 жовтня відбулася робоча зустріч представників управління сім’ї та соціального захисту населення Бердичівської міської ради та Бердичівського районного відділу поліції Житомирській області.

В ході обговорення визначились із датами проведення спільних заходів, у тому числі проведення робочих зустрічей, засіданні “круглого столу”, флешмобах.

Управління сім’ї та соціального захисту населення Бердичівської міської ради

Останні новини