Бердичів

міська рада

Відбулася 12-та чергова сесія Бердичівської міської ради

IMG_20210930_100626

Майже півсотні питань увійшло до Порядку денного 12-ї чергової сесії Бердичівської міської ради. Одним із них стало виділення матеріальної допомоги громадянам, котрі потребують невідкладного та/або оперативного лікування хвороб, що загрожують життю: п’ять мешканців громади отримали одноразову допомогу на загальну суму 25 800 грн. Депутати внесли зміни до місцевих цільових програм, що стосуються галузі культури, освіти, ЖКГ, охорони навколишнього середовища, а також шефської допомоги підрозділам ЗСУ. Було погоджено інвестиційну програму МКП «Бердичівводоканал» на 2021 рік і не погоджено інвестиційну програму ТОВ «Комплекс екологічних споруд» на 2021-2023 роки.

Народні обранці затвердили статути МКАРС і Водоканалу у нових редакціях, внесли зміни до місцевого бюджету та затвердили його прогноз на 2022-2024 роки. Традиційно значна частина Порядку денного складалася з земельних питань. Було ухвалено проєкти рішень щодо розроблення детальних планів територій по вул. Академіка Павлова, Низгірецькій, Низгірецькій-Білопільській, Короленка.   

Депутати внесли зміни до рішення міськради № 29 від 21.12.2021 р., вирішивши спрямувати 9,0 млн. грн. КП «Бердичівтеплоенерго» на погашення різниці у тарифах. Натомість проєкти, що стосувалися приватизації об’єктів комунальної власності шляхом продажу на електронних аукціонах – нежитлових приміщень, що на вул. С. Ковтуна, 16, та вул. Шевченка, 18/2 – не знайшли потрібної для затвердження кількості голосів.

Одним із проєктів, ухвалених на сесії, стало внесення змін до назви та тексту рішення міськради № 703 від 28.08.2018 р, що стосувалося прийняття у комунальну власність міста (а нині – міської територіальної громади) об’єкта незавершеного будівництва-спортивного комплексу. Також депутати затвердили перелік адмінпослуг, що надаватимуться через Центр надання адміністративних послуг виконавчого комітету Бердичівської міської ради.

Share on facebook
Share on twitter
Share on google
Share on telegram