Вітання з Днем працівників освіти приймав колектив Бердичівського медичного фахового коледжу

IMG_20211001_121655

Із Днем працівників освіти привітали колектив Бердичівського медичного фахового коледжу міський голова Сергій Орлюк та депутат міської ради Василь Толочко. У цих стінах вчать любити Професію, вчать любити Людину, вважають, являючись тим самим носіями надпочесної місії. І якщо фахівець від медицини працює й живе у повазі від людей, то у цьому – величезна заслуга колективів, подібних колективу бердичівського медколеджу.

Саме у технікумі він свого часу усвідомив причетність до спеціальності, який присвятив більшу частину свого життя і від якої ніколи не відмовиться, зазначив у вітальному виступі Сергій Орлюк. Лікувати, поважати, робити висновки, працювати з серцем, слухати, любити, жити – цьому всьому навчили саме тоді. Все, що було далі, слугувало надбудовою – фундамент звели у технікумі, і міський голова вдячний своїм вчителям за той фундамент. Працівники медколеджу, продовжив, учать молодь розуміти важливість обраної професії та власну важливість й відповідальність у цій професії. І на сформованому ними фундаменті міцно й надійно стоятиме вітчизняна медицина, громада, Україна.

За сумлінну працю, високий рівень професійної майстерності, значний внесок у виховання підростаючого покоління та кадрового забезпечення медичної галузі Подяками Бердичівської міської ради та її виконавчого комітету були відзначені заступниця директора коледжу з навчальної роботи Тетяна Губарєва, а також викладачі Леся Мартинюк і Сусана Рабчун.

Він дякує Богу за можливість працювати у цьому колективі, має за честь очолювати його та готовий до постійного самовдосконалення, зазначив, вітаючи освітян зі святом, керівник коледжу В’ячеслав Шевченко. У день свята він побажав колегам, аби їх завжди чула держава, забезпечуючи всім необхідним для якісної організації навчально-виховного процесу та підготовки справжніх професіоналів своєї справи. В’ячеслав Шевченко сподівається, що працівники Бердичівського медичного фахового коледжу незмінно відчуватимуть підтримку близьких і колег, будуть вмотивованими та оточеними подякою учнів.