Бердичів

міська рада

День людей похилого віку відзначили у Бердичівському геріатричному пансіонаті

IMG_20211001_103635

З нагоди Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана Бердичівський геріатричний пансіонат відвідали представники міської, обласної та районної влади, а також місцевих об’єднаних територіальних громад.

Мирного неба, міцного здоров’я, дбайливого і чуйного ставлення побажав підопічним закладу міський голова Сергій Орлюк. Громада, запевнив, високо цінує досягнення старшого покоління, його мудрість, життєвий досвід, внесок у розвиток держави й регіону, а тому завжди готова відгукуватися та всіляко підтримувати підопічних та працівників пансіонату.

Заступник голови Житомирської ОДА Юрій Оханський та заступниця директора обласного Департаменту соціального захисту населення Світлана Бойко подякували колективу за самовіддану працю, доброту та милосердя. Влада, запевнили, й надалі опікуватиметься людьми похилого віку та дбатиме про створення належних умов у профільних установах. До привітань долучилися й інші запрошені: голова Бердичівської РДА Людмила Димидюк, голова Бердичівської районної ради Олександр Балянов, голови та представники ОТГ Бердичівщини.

Зі слів керівниці пансіонату Тетяни Переходкіної, робота з літніми людьми стала для неї справжнім подарунком долі, можливістю реалізувати себе та відшукати власне покликання. Щодня дбати про здоров’я, добробут і спокій підопічних, створювати для них домашній затишок, організовувати дозвілля, огортати теплом та увагою – справа нелегка, але благородна. І, за підтримки влади та небайдужих людей, зазначила, колектив установи з нею справляється.

Гості передали підопічним закладу солодощі, техніку та інші подарунки, а творчі колективи презентували концертно-розважальну програму.

Останні новини