Бердичів

міська рада

На адреналіні: у Бердичеві підбили підсумки відкритого чемпіонату міста з футболу

DSC_3658

На Центральному стадіоні відбулося урочисте закриття чемпіонату міста з футболу. Ігри стартували наприкінці липня, проходили у два кола, участь у них взяли шість команд – «Спарта», «Адреналін» та ДЮСШ (усі троє – бердичівські), а також «АгроСем» (с. Семенівка), «Цукровик» із Червоного та махнівський «Колос» (Вінницька обл.)

І ось заключний тур, а у ньому – два поєдинки: «Спарта»-«Колос» та  «Адреналін»-ДЮСШ. Перша зустріч завершилася нічиєю 1:1, у другій з рахунком 2:0 перемогу здобув «Адреналін». Він, власне, і став переможцем першості, повторивши при цьому свій минулорічний успіх.

На церемонії нагородження учасників, призерів та переможців чемпіонату вітали Бердичівський міський голова Сергій Орлюк, заступник голови Житомирської обласної асоціації футболу Володимир Дорошенко, начальниця відділу молоді та спорту Бердичівської міської ради Лілія Березовенко та голова міської Федерації футболу, директор ДЮСШ Олександр Подгорчук. Чемпіонат відбувся, і у ньому перемогли сильніші, констатував у своєму виступі Сергій Орлюк. Міський голова подякував усім, хто брав участь в організації першості та в іграх, зазначивши при цьому, що слабших тут немає: успіх і перемога можуть прийти до кожного вже завтра.

Переможцям та призерам змагань вручили Кубок, медалі та дипломи, а обласна футбольна асоціація презентувала м’ячі – окремо кожній команді-учасниці та дитячо-юнацькій спортивній школі. Традиційно було визначено кращих гравців у командах та за амплуа. Так кращими визнали: Сергія Фюта (Колос), Андрія Плохого (Спарта), Андрія Срібницького (ДЮСШ), Назара Трусова (Цукровик), Володимира Красовського (Адреналін). Кращим воротарем першості став Олександр Божко (Колос), захисником – Андрій Мичковський (ДЮСШ), півзахисником – Ян Галецький (Спарта), нападником – Роман Гаджиєв (Адреналін). Звання кращого гравця чемпіонату було присуджено Віталію Борисевичу (Адреналін).