Сергій Орлюк для Суспільного: “Відновлення міського комплексу очисних споруд – життєва необхідність для громади”

Орлюк_Суспільне

У Бердичеві мають намір відновити заморожене будівництво комунальних очисних споруд: про це кореспондентам Суспільного повідомив міський голова Сергій Орлюк.

Проєкт, який вартував близько 70 млн. грн., почали реалізовувати ще до 2012 року, однак протягом останніх дев’яти років будівельні роботи на об’єкті не ведуться. За цей час вартість будівництва зросла і тепер, зі слів Сергія Орлюка, може сягати 200 млн. грн. Таких коштів Бердичівська міська територіальна громада не має, тому наразі всі зусилля місцевої влади спрямовані на пошук інвестора. Міські каналізаційні стоки нині очищує приватна фірма.

Зведення комплексу очисних споруд – життєва необхідність для жителів громади, наголосив Сергій Орлюк, адже чиста вода – запорука людського здоров’я та сприятливої екологічної ситуації.

Один відгук

1. На жаль, в репортажі, м’яко кажучи, дуже багато неточностей…