Бердичів

міська рада

Сергій Орлюк привітав автомобілістів і працівників транспортної сфери

IMG_20211029_110757

Напередодні Дня автомобіліста і дорожника Бердичівський міський голова привітав водіїв, перевізників та робітників транспортної сфери із професійним святом. 

Автомобілісти, зазначив Сергій Орлюк, не лише знаються на техніці та машинах, здійснюють перевезення і дотримуються правил дорожнього руху: найголовніше те, що вони розуміють цінність людського життя, усвідомлюють власну відповідальність перед собою, своїми родинами та суспільством. Усі професії, пов’язані з кермом і дорогою, підкреслив міський голова, так само пов’язані й зі стресами, адже водіям доводиться спілкуватися з людьми, котрі мають різні темперамент, характер і настрій, а на дорозі часто виникають непередбачені й небезпечні ситуації.

Сергій Орлюк подякував присутнім автомобілістам за їхню працю та побажав, аби вони завжди приходили на роботу із задоволенням, а додому поверталися із почуттям виконаного обов’язку.

За сумлінне виконання своїх обов’язків та вагомий внесок у розвиток транспортної сфери Бердичівської міської територіальної громади Грамоти Бердичівської міської ради та її виконавчого комітету отримали т. в. о. директора ТОВ “Транспассервіс” Віктор Ніколаєнко,  дорожній робітник Олександр Тимощук, робітник з благоустрою МКП “Бердичівкомунсервіс” Євгеній Спірідонов, слюсар ТОВ “Бердичівське АТП” Василь Марійченко, водій ШБУ-35 Олександр Пашинський та водії маршрутних автобусів приватних перевізників Олександр Пацевич, Володимир Рижук і Роман Статкевич.

Останні новини