Бердичів

міська рада

Сергій Орлюк провів черговий особистий прийом жителів громади

1-16

За допомогою у вирішенні наболілих питань – приватизації земельної ділянки, працевлаштування, встановлення індивідуального опалення, відсутності власного житла, будівництва притулку для тварин тощо – зверталися громадяни до міського голови під час проведення ним чергового особистого прийому.

Чимало нарікань у бердичівлян викликає робота ПП “Житлоремекс-2”. Жителі будинку по вулиці Вінницькій скаржаться на невиконання фірмою взятих на себе зобов’язань. Підприємство, стверджують, не звертає уваги на аварійний стан житла та не проводить у ньому жодних ремонтно-реставраційних робіт. Незадоволений цією управляючою компанією і пенсіонер, котрий мешкає по вулиці Сергія Ковтуна. Найбільше чоловіка обурює підняття розцінок на фактично відсутні, з його слів, комунальні послуги.

Згідно чинного законодавства України, пояснив міський голова, втручатися у роботу приватного підприємства або ж регулювати встановлені тим тарифи не може жоден орган місцевого самоврядування. Однак жителі багатоквартирних будинків мають право заснувати ОСББ, або, за згодою сторін, приєднатися до вже створеного. Тоді вони матимуть можливість самостійно керувати власними коштами та вчасно і в повному обсязі виконувати всі необхідні роботи з утримання житла у належному стані.

Інша проблема у літньої власниці приватного будинку: жінка тривалий час не може розпочати процедуру приватизації земельної ділянки під ним. Сергій Орлюк покроково роз’яснив пенсіонерці її дії та допоміг скласти відповідну заяву. Наступні відвідувачі, у свою чергу, отримали кваліфіковані консультації щодо утворення та нарахування орендної плати, отримання матеріальної допомоги, поліпшення житлових умов, порядку постановки на квартирний облік при міськвиконкомі.

Побував на прийомі й громадський активіст, який запропонував місцевій владі свою допомогу у створенні та реалізації різноманітних проєктів з розвитку та благоустрою Бердичева.

Останні новини