Бердичів

міська рада

Сергій Орлюк та представники поліції обговорили шляхи взаємодії у проєкті «Поліцейський офіцер громади»

1-23

Шляхи взаємодії у рамках впровадження проєкту «Поліцейський офіцер громади» обговорили міський голова Сергій Орлюк та його перший заступник Артем Азізов на зустрічі з представниками поліції. Наразі йде мова про початок роботи у бердичівській громаді 3-4 таких офіцерів. За пропозицією правоохоронців, поліцейські офіцери громади повинні налаштувати свою діяльність, насамперед, у віддалених мікрорайонах. Так, аби, за потреби, мешканці зверталися безпосередньо до них, а не витрачали час на похід до поліції. З метою своєчасного реагування на проблеми громади, поліцейські офіцери мають бути забезпечені приміщенням, необхідною для роботи оргтехнікою, транспортом.    

Довідка: поліцейський офіцер громади – це наступний крок у реформі Національної поліції. Його основна мета – забезпечити кожну територіальну громаду окремим офіцером, який не тільки працюватиме на території цієї громади, але й житиме там.  

Оскільки поліцейський офіцер стане повноправним представником своєї громади (яка візьме на себе частину фінансової підтримки його роботи), то й звітуватиме він не тільки перед керівництвом, але й перед самою громадою.

Головне завдання поліцейського офіцера громади – орієнтуватися на потреби місцевого населення, підтримувати постійний контакт з мешканцями, щоденно забезпечувати порядок на своїй території, своєчасно реагувати на проблеми громади та запобігати вчиненню правопорушень. 

Останні новини