Бердичів

міська рада

«Табір активного життя» влаштували у «Соколяткові» для підопічних Центру Тетяни Осадчук

IMG_20211002_114442

Такі сонячні жовтневі дні, тим паче в оточенні гарних людей і живописної природи табору «Соколятку», треба неодмінно ловити. І не просто ловити, а використовувати на повну, зміцнюючись у думці про те, що інвалідність – це не вирок, що, навіть маючи серйозні проблеми зі здоров’ям, можна бути успішним, бути переможцем. Приклад тому – українська збірна параолімпійців, котра вчергове показала себе з найкращого боку на Олімпійських іграх.

Все вищеозначене виступило рушійною силою, що сподвигла керівницю КУ «Центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю» Тетяну Осадчук зібрати разом своїх підопічних та організувати для них «Одноденний табір активного життя».

«Соколятко» вже не вперше перетворюється на простір, де проводять вихідні різні категорії мешканців бердичівської громади, і цього разу в якості «надавачів розважально-пізнавально-спортивних послуг» підопічним Центру виступили представники Публічної бібліотеки громади, Центру позашкілля ім. Разумкова, міського центру «Спорт для всіх», ГО «Креативний Бердичів», церков «Сілоам» та Різдва Христового.

Якщо переможці, значить хоробрі, відважні й кмітливі. У футбольній команді «Happy Time» лише таких й приймають. Ну а раз команда, значить мають бути тренери, тренування, виступи й кричалки. Натренувавшись й накричавшись, гостей табору розвели по локаціям, де на них вже чекали ігри, розваги, вікторини, концертні виступи, спортивні заняття й багато різних цікавинок, влаштованих співорганізаторами.

Він щиро прагне, аби подібні вікенди у «Соколятку» переросли у добру традицію, говорить міський голова Сергій Орлюк. У часи, коли пандемія диктує свої умови, вважає, людям не вистачає живого спілкування й дружніх зустрічей. Бачити одне одного ось так – на природі, бути поруч, разом посміхатися, радіти – то куди краще за спілкування онлайн. Чудове повітря й дружня компанія допоможуть отримати позитивний заряд, що його дітям вистачить на цілий тиждень, а дорослим – на плідну й віддану роботу.