Бердичів

міська рада

Тариф на послугу з постачання тепла для бердичівлян визначено

изображение_viber_2021-10-06_08-43-35-883

Скільки складатиме тариф на послугу з постачання теплової енергії для мешканців бердичівської громади, бюджетних установ та інших споживачів… Яку ціну природного газу закладено у тарифах для населення, бюджету та решти… Про це говорили на зустрічі у Житомирі, що відбулася за участі очільників міст Житомирщини, їхніх профільних заступників та керівників теплопостачальних компаній. Головними темами зустрічі виступили входження в опалювальний сезон та Меморандум взаєморозуміння щодо врегулювання проблемних питань у сфері постачання теплової енергії та постачання гарячої води в опалювальному періоді 2021-22 рр., укладений днями у Києві між Урядом, Офісом Президента, НАК «Нафтогаз України», Асоціацією міст України та Палатою місцевих влад Конгресу місцевих та регіональних влад.

Відповідно до умов Меморандуму, ціна природного газу для підприємств теплопостачання для потреб населення складатиме 7,42 грн/м³ (з ПДВ) (або 6,18 грн/м³ – без ПДВ), для потреб бюджетної сфери: з ПДВ – 16, 39 грн/м³, без ПДВ – 13,66 грн/м³.

Виходячи з ціни за газ 7,42 грн/м³, тариф на тепло для населення мав би скласти 2198,95 грн/1Гкал (з ПДВ), втім, за умовами Меморандуму, в опалювальному сезоні 2021-2022 рр. бердичівляни будуть сплачувати менше, а саме – за тарифом, що діяв на кінець минулого сезону, тобто 1693,53 грн/1Гкал. Відшкодування різниці у тарифах бере на себе держава.

Додатково Меморандумом задекларовано зарахування у 2022 році до бюджетів сільських, селищних, міських територіальних громад ПДФО у розмірі 4 %, але не менше 11,0 млрд. грн. Цей ресурс отримають всі територіальні громади, зокрема, і ті, що не користуються природним газом для опалення бюджетних установ (крім Києва).

Останні новини