Бердичів

міська рада

У ДЮСШ ім. Лонського проходить обласна першість із вільної боротьби

IMG_20211008_160619

Одразу два обласні спортивні форуми з 08 по 10 жовтня прийматиме Бердичів: якщо Публічна бібліотека зібрала у себе юних шахістів, то ДЮСШ ім. Лонського перетворилася на простір вільної боротьби. 150 учасників 2005-2007 р. н. та 2008-2009 р. н. виступили головними героями чемпіонату області з вільної боротьби. Суперниками господарів – вихованців Бердичівської ДЮСШ – стали представники:

  • Коростеня;
  • Новоград-Волинського;
  • Малина;
  • Овруча;
  • Радомишля;
  • Андрушівки;
  • Олевська;
  • Житомира.

Щодо бердичівлян, то за перші місця боротимуться 33 наші юні земляки та землячки, і поведуть їх до перемоги тренери Віктор Рус, Віталій Артелемейчук, Ернест Мардоянц та Володимир Гурський.

Старша група учасників заявлена у вагових категоріях 41-110 кг (юнаки) та 36-73 кг (дівчата), у молодшій хлопці виступатимуть у вагових категоріях 26-85 кг, дівчата – 26-62 кг. Чемпіонат у Бердичеві слугуватиме відбірковим: за його результатами буде сформовано дві збірні, які представлятимуть Житомирську область на чемпіонаті України.

З відкриттям змагань присутніх привітали Бердичівський міський голова Сергій Орлюк, президент Асоціації спортивної боротьби Житомирської області Беслан Гелагаєв та секретарка Асоціації Марія Власенко. Сергій Орлюк юним борцям зичить одного – мотивувати себе. Вони мають бути впевнені: за ними – перемога, за ними – майбутнє України. У тому, що так і буде, Сергій Орлюк не сумнівається, адже потужний потенціал Житомирщини борцівської видно неозброєним оком. Видно не лише силу духа, а й силу тіла. Міський голова подякував тренерам області за те, що зрощують молодь, котра і себе захистити здатна, і слабшого за себе, і свою країну скривдити не дозволить.

Все, що можна сказати про цей вид спорту, – в його назві, приєднується до Сергія Орлюка Марія Власенко. Боротися. Боротися і перемагати. Гостя подякувала міському голові й усім, хто долучився до організації першості у Бердичеві – за прийом, за особливе ставлення до вільної боротьби. Олімпійські ігри неодмінно підкоряться цим хлопцям та дівчатам, переконана Марія Власенко. А в якості мотивації, повідомила, рішенням президента Асоціації чемпіони області будуть відзначені грошовими винагородами.

На момент урочистостей вже стали відомі імена переможців та призерів у кількох вагових категоріях: їх відзначили під час церемонії нагородження.