Бердичів

міська рада

У СК “Рось” займаються спортивною реабілітацією ветеранів АТО

1-20

Заняття з кваліфікованими тренерами, спілкування з однодумцями, розуміння та соціальну підтримку абсолютно безкоштовно пропонують учасникам бойових дій у спортивному клубі “Рось” Бердичівського міського центру фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх”.

Зі слів фахівця клубу Ірини Данилюк, ветерани АТО та ООС за допомоги фізичних навантажень відволікаються від спогадів про війну, повертаються до мирного життя, отримують можливість реалізуватися як спортсмени.

Ярослава Мазур – учасниця збірної України на міжнародних змаганнях серед військових ветеранів “Warrior Games” – почала відвідувати СК “Рось” після повернення з фронту. Жінка переконана: регулярні заняття спортом допомагають їй відновити здоров’я, надають фізичних та моральних сил, повертають віру у себе.

Спортсменка давно надихає власним прикладом своїх побратимів, а нині ж, розповідає, вирішила поборотися за один із кількох грантів у 5 тисяч доларів США, наданих Посольством Королівства Норвегія в Україні. У разі виграшу, каже Ярослава, кошти будуть спрямовані на розвиток місцевої реабілітаційної сфери, реінтеграцію ветеранів, закупівлю необхідного спортивного обладнання. Переможців оголосять найближчим часом, тож і працівники, і відвідувачі клубу з нетерпінням чекають на результат.

Окрім атовців, у СК “Рось” опікуються й дітьми та дорослими з обмеженими можливостями. Один із таких спортсменів – Олександр Гусар – наразі є чемпіоном України з армреслінгу та активно готується до участі в чемпіонаті Європи, що проходитиме у Литві.

Єдине, на що нарікають тренери, – маленьке приміщення клубу, що не має зручностей та непристосоване для людей із порушеннями опорно-рухового апарату.

Як зазначає Бердичівський міський голова Сергій Орлюк, після закінчення аудиту приміщень, що знаходяться у комунальній власності громади, одне з них може бути виділено тренерам і вихованцям “Росі”. Завдання влади, наголосив очільник міста, максимально допомогти спортсменам, які попри труднощі та обмеження досягають високих результатів, демонструючи силу духу, активність і бажання діяти.

Останні новини