Бердичів

міська рада

Чергове засідання провели у Громадській раді при Бердичівському міському голові

IMG_20211001_170939

Із теми харчування учнів бердичівської громади розпочали своє чергове засідання члени Громадської ради при Бердичівському міському голові. Як і чим годують школярів сьогодні, про новації у меню, у чому причина відмови від безкоштовного харчування учнів 1-4 класів – про все, що стосується організації харчування у навчальних закладах міської територіальної громади інформувала присутніх начальниця управління освіти і науки Валентина Адаменко. За результатами її виступу, було вирішено включити трьох представників Громадської ради до профільної робочої групи, створеної розпорядженням міського голови. Окрім того, активісти рекомендуватимуть розглянути можливість забезпечення безкоштовним харчуванням дітей учасників АТО.

Наступними питаннями, винесеними на розгляд членів ради, стали затвердження плану роботи на IV квартал та графіків особистих прийомів голови ради, його заступника та голів комітетів. Розглянули і заяви бажаючи перейти з одного комітету до іншого.

У Різному голова ради Олег Пишняк інформував колег про лист за підписом 150 осіб, в якому ті просять не закривати філію № 1 Публічної бібліотеки громади, розташовану у районі Газопроводу. Активісти рекомендуватимуть міській владі детально вивчити дане питання.

Вулиця одна, а назви має дві, і через це нерідко виникає різного роду плутанина – таку проблему озвучив Петро Залізний. За інформацією керуючої справами виконкому Лариси Котнюк, наразі комісія з перейменування починає щільно працювати над вирішенням даної проблеми. Так у полі її зору – вулиці Паризької Комуни, Суворова, вулиця й провулок Раскової. І взагалі, у комісії мають намір усунути колізію, пов’язану з одночасним носінням вулиць двох назв.  

Є у Громадській раді думка звернутися до місцевого Водоканалу з тим, аби підприємство виступило з ініціативою про виділення коштів на проєктування каналізаційної мережі – для початку у районі Загребелля. Наразі така мережа, збудована колись консервним заводом, належить приватній структурі. Буде проєкт, переконані у раді, буде можливість взяти участь в якомусь із грантових проєктів, що, у свою чергу, може призвести до оновлення мережі і, як наслідок, до покращення якості питної води.

Останні новини