Алея червоних дубів з’явилася у Бердичеві

1-17

Понад 50 дерев породи Quercus rubra – дубу червоного – висадили вздовж мосту по вулиці 30-річчя Перемоги представники міської влади, комунальники та громадські активісти. Очолювані міським головою Сергієм Орлюком внесок в озеленення міста зробили депутати Бердичівської міської ради з майже усіх фракцій: Віталій Березовенко, Людмила Задерейко, Сергій Онофрійчук, Альона Сіталова, Василь Толочко (“Європейська Солідарність”), Артур Іваненко, Юрій Ніколаєнко (“Пропозиція”), Павло Гайдаманчук, Любов Івасюк (“Сила і Честь”), Валерій Шелепа (“Батьківщина”).

Зі слів ініціатора висадки Сергія Онофрійчука, дерева були спеціально вирощені у розсадниках на території Ботанічного саду та МКП “Бердичівкомунсервіс” і подолали тривалий шлях від маленьких жолудів до молодих дубків. За зиму, впевнений депутат, дерева повинні прийнятися та акліматизуватися, щоб уже навесні стати справжньою окрасою Бердичева.

За активність, згуртованість та небайдужість усім учасникам висадки подякував Сергій Орлюк. Робота заради суспільного блага, підкреслив міський голова, є надважливим консолідуючим фактором: нові насадження не лише тішитимуть око перехожих, а й мотивуватимуть інших на реальні вчинки задля розвитку міста.

Доглядатимуть за алеєю і, за потреби, організовуватимуть її полив працівники місцевих комунальних підприємств.