Пішла з життя Почесна бердичівлянка Марія Мончинська

monchynska_04-1

На 83-му році життя не стало Почесної громадянки м. Бердичева Марії Мончинської.

Марія Мончинська народилася у липні 1939 року у смт. Гришківці. По закінченні навчання у бердичівській школі № 6, вступила до лісотехнічного технікуму у Кременці, що на Тернопільщині. Отримавши диплом, Марія Мончинська працювала майстром у лісництвах Бердичівського району. Пізніше обіймала посади агронома контори благоустрою, інженера садово-паркового господарства, працювала в обласному тресті зеленого господарства. У 1991 році саме Марії Мончинській довірили очолити новостворене підприємство «Озеленювач», і саме її руками було висаджено першу липу на відновленому бульварі Лонського.

За вагомий внесок у розвиток житлово-комунального господарства, благоустрою та озеленення Бердичева у 2002 році Марії Мончинській було присвоєно звання “Почесний громадянин міста Бердичева”.

Міський голова Сергій Орлюк, Бердичівська міська рада, її виконавчий комітет та уся бердичівська громада висловлюють щирі співчуття рідним і близьким Марії Мончинської у зв’язку з непоправною втратою.