Сергій Орлюк вітає юристів із професійним святом

Pls_congrats

Шановні юристи!

Від себе особисто, від Бердичівської міської ради, її виконавчого комітету та всієї міської територіальної громади сердечно вітаю вас із професійним святом!

Представники вашої професії становлять велику й важливу частину інтелектуального потенціалу українського народу, адже саме правники стоять на сторожі конституційних прав і свобод громадян, щодня утверджують верховенство закону, роблять вагомий внесок у розбудову демократичної європейської держави та формування правової свідомості суспільства. Компетентність та виваженість, порядність та справедливість, чесність та небайдужість – головні категорії, якими послуговуються юристи у своїй непростій і відповідальній роботі.

Висловлюю вам щиру подяку за професіоналізм, вірність обов’язку, людяність та об’єктивність, шановні правники. Нехай попереду на вас чекає процвітання, кар’єрний ріст і лише виграшні справи! Оптимізму, бадьорості, завзяття, фінансової стабільності та міцного здоров’я вам і вашим родинам!

Із повагою – голова Бердичівської міської територіальної громади Сергій ОРЛЮК