Студенти БКПЕП виграли змагання з міні-футболу

IMG_3125

Перемогу у міських змаганнях з міні-футболу, що проходили з 19 по 20 жовтня та були приурочені до Дня захисників і захисниць України, здобула команда Бердичівського коледжу промисловості, економіки та права. ІІ і ІІІ місце вибороли футболісти з ПТУ № 4 та професійного будівельного ліцею відповідно, а почесне четверте – посіли студенти Бердичівського медичного фахового коледжу.

Всього спортивно-масовий захід охопив 90 юнаків, безпосередню участь у грі взяв 41 спортсмен. Переможці та призери змагань були нагороджені Грамотами та цінними подарунками.

Підготовкою спортивної події та її проведенням у рамках соціального проєкту “Активні парки – локації здорової України” займався Бердичівський центр фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх”. Зі слів організаторів, змагання покликані залучити молодь до систематичних занять спортом, покращити її фізичну підготовку, сприяти утвердженню здорового способу життя та популяризації футболу й міні-футболу як способу проведення активного дозвілля.