У клубі «Рось» захисників та захисниць України вшанували турніром із пауерліфтингу

IMG_3122-2

Турнір із пауерліфтингу влаштували у спортивному клубі «Рось»: захід присвятили захисникам і захисницям України та провели у рамках соціального проекту «Активні парки – локації здорової України». 12 учасників продемонстрували свою міць, загартованість та фізичну підготовку у багатоповторному жимі лежачи.

За результатами виступів, ІІІ місце на турнірі посів Богдан Заїка. На щабель вище опинився Микола Вікарій. Переможцем змагань було визнано Руслана Маньківського. Усі вони були нагороджені грамотами, медалями та цінними подарунками від організатора заходу – міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».