Через неможливість зняти пломбу з лічильника 8 житлових будинків та три бюджетні установи – без тепла

батареи

У місті без тепла наразі перебувають 8 житлових будинків та три бюджетні установи. За інформацією заступниці міського голови Олени Благодир, 18.10.2021 р. було виявлено так званий «самохід» газового лічильника у котельні, що на вул. Європейській, 41, тобто, обчислювач на приладі, що до цього пройшов державну повірку і вважався у справному стані, почав показувати витрати газу – за невеликий проміжок часу «намотало» близько 12,0 тис. кубометрів.

Щоби терміново здати лічильник на ремонт, потрібно зняти з нього пломбу, а зробити це може лише той, хто її встановив, а саме – служба безпеки Житомиргазу.

18.10.2021 р. до обласного центру направили відповідний лист із тим, аби прислали представника, котрий зняв би пломбу. Станом на вечір 19.10.2021 р. жодної реакції на лист не надійшло. Є ймовірність, що представник газовиків з області прибуде до Бердичева 20 жовтня, втім, як би там не було, будинки й установи якийсь час залишатимуться без тепла.

Ось їхній перелік:

• Будинки:
  • Вул. Маріїнська, 3;
  • Вул. Героїв України, 38;
  • Вул. Героїв України, 61;
  • Вул. Героїв України, 40;
  • Вул. Героїв України, 40а;
  • Вул. Садова, 4;
  • Вул. Садова, 6;
  • Вул. Садова, 8.
  • Установи:
  • Бердичівський педагогічний коледж;
  • Школа № 1;
  • Виконавчий комітет Бердичівської міської ради.