Бердичів

міська рада

Аграрії бердичівської громади відзначили День працівника сільського господарства

IMG_20211122_102054

Голова Бердичівської міської територіальної громади Сергій Орлюк спільно з головою Громадської ради Олегом Пишняком та старостою сіл Скраглівка й Підгородне Ольгою Мельник привітали місцевих аграріїв з професійним святом.

День сільгосппрацівника близький за духом українській нації, переконаний Сергій Орлюк. Українці, зазначив, мають міцні землеробські традиції, і кожен, хто хоча б раз обробляв землю, знає, що це неодмінно треба робити з любов’ю і натхненням.

Саме про відданість улюбленій справі, наполегливість, дбайливість та хазяйновитість, на думку міського голови, свідчить щоденна і копітка праця колективів ФГ “Віктор Д”, СФГ “Тамерлан” та ТОВ “Кароля”.

Усі вони розташовані на території бердичівської громади та спеціалізуються на вирощуванні зернових і технічних культур, серед яких – пшениця, ячмінь, соя, кукурудза, соняшник тощо. Працівники господарств продемонстрували гостям процес завантаження зерна у сушарку, а також умови його зберігання.

Сергій Орлюк подякував аграріям за терпіння, витримку, дбайливе ставлення до землі, впровадження сучасних технологій та побажав їм подальшої плідної праці та щедрих врожаїв.

Share on facebook
Share on twitter
Share on google
Share on telegram

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *