Бердичівська громада до надзвичайних ситуацій готова – висновок комісії ДСНС України

FB_IMG_1637657960712~3

Державна служба України з надзвичайних ситуацій провела комплексну перевірку стану виконання законів України та інших нормативно-правових актів з питань техногенної і пожежної безпеки, цивільного захисту та діяльності аварійно-рятувальних служб у Бердичівській міській територіальній громаді.

Комісія перевірила організацію роботи органів державної влади, структурних підрозділів виконавчого комітету Бердичівської міської ради, місцевих підприємств та установ за такими напрямками:

• виконання вимог чинного профільного законодавства України;

• планування евакуаційних заходів;

• відпрацювання планів реагування на надзвичайні ситуації;

• відпрацювання плану цивільного захисту жителів громади на особливий період;

• правильність та відповідність планувальних документів.

Окрім того, представники ДСНС проаналізували стан виконання розпоряджень органів місцевого самоврядування у сфері цивільного захисту, пожежної і техногенної безпеки, а також надали методичну допомогу у вирішенні проблемних питань.

Під час перевірки члени комісії дійшли висновку, що органи влади та формування цивільного захисту бердичівської громади готові діяти за призначенням під час виникнення надзвичайних ситуацій.