Бердичів

міська рада

ДО УВАГИ ВИБОРЦІВ

Pls_info-1-paqcluwjr0c9kilus37hajlkx5n9wowv3mftsbkm1s

Звертаємо увагу жителів вулиць Волонтерська, Волховбуду,  Залізнична, Івана Франка, Міліцейська, Робітнича, Санаторна, Цадика, Чехова, Шкіряників, Березня, провулків Залізничний, Івана Франка, Цадика частини вулиць Житомирська та вул.Олімпійська, які голосували на останніх місцевих виборах у приміщенні  ПрАТ “Лада-сервіс” по вул.Шкіряників, 14.

Постановою Центральної виборчої комісії від 12 жовтня 2021 року №409 місце голосування виборчої дільниці №181234 змінено з  приміщення  ПрАТ “Лада-сервіс” по вул.Шкіряників, 14 на приміщення адмінкорпусу МКП Водоканал за адресою вул.Житомирська, 87. Це означає, що на наступних виборах виборці цього мікрорайону голосуватимуть у приміщенні МКП Водоканал.

Одночасно зазначаємо, що організація підготовка та проведення голосування відбувається на виборчих дільницях, які діють на постійній основі. На території Бердичівської міської територіальної громади рішенням Центральної виборчої комісії від 25 червня 2020 року №117 утворено 42 виборчі дільниці. Взяти участь у голосуванні на загальнодержавних чи місцевих виборах та референдумах можуть дієздатні громадяни України, яким на день голосування виповнилося 18 років. Списки виборців для голосування виготовляються на основі даних, занесених до Державного реєстр виборців.

У міжвиборчий період виборці громади можуть перевірити свої персональні дані звернувшись безпосередньо до відділу ведення Державного реєстру виборців виконавчого комітету Бердичівської міської ради, який знаходиться за адресою м.Бердичів, пл.Центральна, 1, кабінет 125, або скориставшись сервісом “Особистий кабінет виборця” на сайті Центральної виборчої комісії.

Відділ ведення Державного реєстру виборців

Останні новини