Бердичів

міська рада

Елінг електрифікують у межах інвестиційної програми товариства “Житомиробленерго”

IMG_20211129_160405

На засіданні виконавчого комітету розглянули питання щодо електрифікації мікрорайону Елінг, де розташовані земельні ділянки, виділені учасникам бойових дій, та який підлягає комплексній забудові. Члени виконкому прийняли рішення делегувати АТ “Житомиробленерго” функції замовника з будівництва електричних мереж із влаштуванням трансформаторних підстанцій на зазначеній території.

Як повідомила заступниця міського голови з питань житлово-комунального господарства Олена Благодир, відповідна проєктно-кошторисна документація була розроблена ще у 2014 році. У 2018-му та 2020-му проєкт коригувався, однак під інвестиційну програму АТ “Житомиробленерго” потрапив лише тепер.

Наразі, зазначила заступниця, усі папери погоджено НКРЕП. Для реалізації інвестпрограми органу місцевого самоврядування слід лише поновити рішення про передачу оператору системи розподілу необхідних функцій. Завершення електрифікаційних робіт орієнтовно заплановане на 2022 рік.

Другим питанням, що його розглянули члени виконавчого комітету, стало звільнення громадянки від повноважень та обов’язків опікунки неповнолітньої дитини. Спеціалісти міської служби у справах дітей влаштовуватимуть дівчинку під опіку до іншої родини.