Муніципальна інспекція просить громадян повідомляти про підозрілі написи на вулицях міста

IMG-940e95f053b63212806bd55762b7787f-V

Муніципальна інспекція Бердичева інформує: своєрідні написи, що періодично з’являються на парканах, стінах і фасадах міських будівель, підлягають знищенню, адже є зашифрованою рекламою сайтів із розповсюдження заборонених речовин.

Спеціалісти відділу звертаються до жителів Бердичівської міської територіальної громади із проханням негайно повідомляти про місцезнаходження подібних написів на «гарячу лінію» міськвиконкому за номером 15–05. Диспетчер фіксуватиме звернення та передаватиме його фахівцям, котрі перевірятимуть отриману інформацію та вживатимуть необхідних заходів.

Згідно Правил благоустрою, ліквідація написів – обов’язок власників, орендарів та балансоутримувачів тих об’єктів, на яких вони розміщені. Рекламу на спорудах, що знаходяться у власності міста, видалятиме МКП “Бердичівкомунсервіс”.