Бердичів

міська рада

Опитування щодо виявлення змін в національній інноваційній екосистемі

Pls_info

На виконання Стратегії розвитку сфери інноваційної діяльності на період до 2030 року, схваленої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 10 липня 2019 р. № 526-р, Міністерство освіти і науки України проводить опитування суб’єктів інноваційного процесу щодо виявлення змін в національній інноваційній екосистемі.

За результатами дослідження, буде підготовлено аналітичну довідку, що міститиме основні характеристики діючої в Україні інноваційної екосистеми, а також рекомендації щодо налагодження міжрегіональних економічних зв’язків та взаємодії усіх суб’єктів інноваційної екосистеми з метою підвищення якості та конкурентоспроможності продукції вітчизняного виробництва.

Задля забезпечення всеохоплюючого опитування інформація про анкетування поширюється серед всіх підприємств, установ і організацій, що діють на території області та займаються розробкою та/або впровадженням інноваційних проєктів, технологій тощо.

Анкету, що розміщена за посиланням: https://forms.gle/BQTorfYaKhVd9NmW8 необхідно заповнити до 04 листопада 2021 р.

У разі виникнення питань, пов’язаних із заповненням анкети, прохання звертатися за телефоном: (044) 287-82-07 – Двигун Оксана Валеріївна.