Бердичів

міська рада

Працівники радіо, телебачення та зв’язку відзначають професійне свято

257388293_973803300013609_2870976314281719418_n

Від імені Бердичівської міської ради, її виконавчого комітету та жителів територіальної громади Сергій Орлюк привітав місцевих працівників радіо, телебачення та зв’язку із їхнім професійним святом.

В сучасному світі, підкреслив міський голова, важко переоцінити роль тих людей, котрі працюють у телекомунікаційній сфері. Саме вони – журналісти, оператори, редактори, ведучі, зв’язківці, технічні робітники – сприяють розбудові громадянського суспільства і утвердженню демократії, наповнюють інформаційний простір якісним контентом, стирають кордони для спілкування, забезпечують право громадян на отримання об’єктивної, неупередженої інформації та свіжих, достовірних новин.

Усім тим, хто стоїть на сторожі правди та суспільного прогресу, міський голова побажав невичерпної енергії, творчого пошуку, вдячної аудиторії, професійного зростання та щоденних успіхів.

За багаторічну працю у галузі надання телекомунікаційних послуг, високий професіоналізм та активну участь у житті громади Сергій Орлюк вручив Подяку колективу міської телерадіокомпанії “ВІК”. Грамотами Бердичівської міської ради та її виконавчого комітету були нагороджені начальниця відділення поштового зв’язку Ірина Пельовіна та електромонтер лінійних споруд електрозв’язку Леонід Мукомел.